Prawdziwą siłą człowieka

jest jego wrażliwość

Działalność charytatywna

Działalność charytatywna dr Joanny Ożarowskiej – Gaik od wielu lat zaznacza się i łączy z pracą zawodową Pani Mecenas. Już w 2012 roku kiedy to z jej inicjatywy udało się zorganizować I Aukcję Charytatywną pt. Śląsk i nie tylko” w CINIBA w Katowicach połączonej z wystawą zdjęć, w 2013 roku

II Aukcję pt. Pastelowy Śląsk” połączoną pokazami mody. Następne lata również przynosiły wiele wydarzeń pro bono – jak Aukcja pt. Fortuna Śląskiem się toczy” zakończona wydaniem pięknych kalendarzy z dziećmi z domu dziecka Zakątek. W sumie na ich rzecz zebrano kilkadziesiąt tys. złotych przez kilka lat pracy dr Joanny Ożarowskiej Gaik i wielu osób temu towarzyszących. Dużym owocem tych inicjatyw było założenie fundacji pod nazwą diaMEtor z siedzibą w Katowicach, która na co dzień działa przy ulicy Młyńskiej 7. W ramach jej pracy nie tylko miały miejsca kolejne wydarzenia, ale też na stałe działa punkt pomocy prawnej pro bono. W ostatnim czasie fundacja skoncentrowała się na pozyskaniu stałych opiekunów biznesowych aby w przyszłości stworzyć kapitułę wsparcia młodych ludzi przez śląski biznes i nie tylko. W ten sposób udało się już zorganizować kilka wspaniałych wydarzeń m.in. warsztaty wokalno-muzyczne, warsztaty kulinarne, fotograficzne. Dzieci z placówek opiekuńczych biorą udział w projektach dotyczących rozwoju swoich zainteresowań w otoczeniu świata biznesu.

W Fundacji tej jestem Prezesem.

Organizacja wystawy
"Śląsk i nie tylko"

Aukcja charytatywna dla dzieci z domu dziecka Zakątek Katowice -
"Pastelowy Śląsk"

Organizacja aukcji, 2013 r.

Akcja zbiórki na rzecz dzieci z Ukrainy wraz z klientem i fundacją

Warsztaty muzyczno-wokalne dla dzieci

Wspólne nagranie piosenki, 2022 r.

Akcja Charytatywna dla dzieci z domu dziecka w Sarnowie

2022 r.

Zbiórka charytatywna dla dzieci z domu dziecka Zakątek Katowice

We współpracy z klientem i fundacją, 2022 r.

Aukcja
"Fortuna Śląskiem się toczy"

Podziękowania za pomoc dzieciom z tytułu organizacji aukcji. Z tej okazji powstał kalendarz.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy laureatami konkursu Orły Prawa To szczególna nagroda, którą otrzymują firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie. Nagrodzone firmy to takie, które wychodzą poza szereg, stawiają na rozwój i satysfakcję klienta. Firmy, które cechuje pełen profesjonalizm. W związku z tym chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za zaufanie a naszym współpracownikom za trud i zaangażowanie każdego dnia. Dziękujemy!

Kancelaria dr Joanna Ożarowska-Gaik

Znajdziesz nas tutaj