Praca-asystentka biura

Twój zakres obowiązków:

  •  wsparcie zespołu Kancelarii w codziennej pracy
  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentacji i korespondencji
  • przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji na potrzeby Kancelarii,
  • prowadzenie rejestrów,
  • edycja i formatowanie dokumentów sporządzonych przez innych pracowników
  • zapewnienie bieżącej obsługi sekretariatu
  • organizacja delegacji, spotkań itp.
  • dbałość o bieżące zaopatrzenie biura m.in. w materiały biurowe, artykuły spożywcze

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • rzetelność,
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  •  otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  •  biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole

CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ POD ADRESEM:
sekretariat@adwokat-ozarowska.pl